מדיניות פרטיות

מאחר שחברת קו מערכות בע״מ (להלן ״החברה״) מכבדת את פרטיות המשתמשים באתרי האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה, היא החליטה לפרסם את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות בהם, והיא מתחייבת כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו. מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים אלו, וכיצד משתמשת החברה במידע הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתרים או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתרים.

כללי

 • אתר זה (smartsale.cav.co.il) מופעל על ידי חברת קו מערכות בע״מ, ח.פ. 511012957 מרח׳ האשל 7, קיסריה 3079504, ישראל, טל׳: 04-623-9999, פקס: 04-6239900.
 • החברה מתייחסת בכבוד למשתמשי האתר ולפרטיותם. בכל מקרה בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה, והסיבה לניסוח זה היא קריאות ונוחות.
 • מטרת האתר היא לספק מידע אודות מאפייני מערכת המסופונים שמפתחת החברה (להלן ״המוצר״). כמו כן מאפשר האתר למשתמשים ליצור קשר עם החברה באמצעות טופס השארת פרטים. המוצר נקרא Smartsale (סמארטסייל) והוא כולל אפלקיציה למכשירים ניידים (טלפונים וטאבלטים), מערכת ניהול (back-office) ומערכת לוחות בקרה (dashboard).
 • בכל מקרה בו משתמש באתר חש שפרטיותו נפגעה, החברה מזמינה אותו לפנות אליה באמצעות הכתובת, מס׳ הטלפון או מס׳ הפקס שלמעלה, או בדואר אלקטרוני לכתובת smartsale@cavsystems.com.

המידע הנאסף

 • ניתן לעשות שימוש באתר ללא מסירת מידע אישי על מנת לקבל מידע על המוצר. באם מעדיף המשתמש שלא להשתמש בטופס יצירת הקשר באתר, הוא מוזמן ליצור קשר עם החברה בדואר אלקטרוני, בטלפון או בדואר.
 • שימוש בטופס יצירת קשר באתר מחייב מילוי הפרטים הבאים: שם, חברה, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. פרטים אלו יישמרו במאגרי החברה. מסירת פרטים שגויים או אי מסירת פרטים שלמים עלולים לפגוע באפשרות החברה ליצור קשר עם המשתמש. יחד עם זאת מובהר כי אין כל חובה חוקית או אחרת של המשתמש למסור פרטים אלו, ואם הוא מחליט לעשות זאת, הרי הדבר נעשה מרצונו החופשי בלבד.
 • באם משתמש מוסר מידע של צד שלישי לחברה, הרי הוא מצהיר בזאת כי קיבל הסכמת הצד השלישי למסירת מידע זה.
 • בזמן השימוש באתר עשויה החברה לאסוף מידע על אופן השימוש בו לצורך שיפור האתר: סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, גרסת הדפדפן, סוג המכשיר, כתובת האינטרנט (IP Address), זמני השימוש וכיוצא באלו. חלק מן המידע עשוי להיאסף על ידי מערכות ניתוח של צד שלישי, לרבות Google Analytics, מערכת סטנדרטית, מוכרת ומאובטחת לניתוח שימוש באתרי אינטרנט. המידע שישמש את החברה יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אישית.
 • המידע שהחברה אוספת נשמר במאגרי המידע שלה, המאוחסנים אצל ספקי שרתים וגיבויים העשויים להימצא גם מחוץ לגבולות מדינת ישראל. מידע נוסף, כפי שמפורט בסעיף הקודם נאסף ונשמר על ידי חברות אחרות לצרכי ניתוח השימוש באתר. חברות אלה עשויות גם הן לשמור את המידע מחוץ לגבולות המדינה. הסכמתך למדיניות זו, מהווה גם הסכמה להעברת המידע מחוץ לגבולות ישראל ולשמירתו שם.
 • המידע לעולם לא ימכר לצד שלישי, אלא במקרה בו החברה כולה תמכר או תמוזג לתוך תאגיד אחר, אז יכולו על תאגיד זה אותם מחוייבויות לפרטיות המשתמשים.
 • המידע עשוי להמסר לצדדים שלישיים המסייעים לחברה בשיווק מוצריה או באפיון אתרי האינטרנט שלה ואך ורק לצורך עזרה זו, כגון סוכניות לשיווק דיגיטלי. במקרה זה יחולו על הצדדים השלישיים הסכמים המחייבים אותם לשמירה על המידע באותן סטנדרט בו נשמר המידע בידי החברה.

עוגיות (Cookies)

אבטחת מידע

 • החברה מייחסת חשיבות עליונה לאבטחת המידע במערכותיה. לשם כך, הוא מעסיקה אנשי מקצוע בתחום האבטחה ומפעילה מערכות ונהלים המיועדים למזער את הסיכונים מפני גניבה, פגיעה, אובדן או גישה בלתי מורשית למידע.
 • יחד עם זאת, אין וודאות שפעולות אלה מבטיחות באופן מוחלט שמידע אישי לא ייחשף או ייגנב ממאגרי המידע. לכן, החברה אינו מתחייבת, והמשתמש אינו יכול באופן סביר לצפות לכך, שמערכות המידע תהיינה חסינות מפני גישה בלתי-מורשית. בעצם השימוש באתר ובשירותיו, המשתמש מודע ומסכים למגבלות אלו.

זכות עיון, תיקון ומחיקה

 • זכותו של גולש באתר - באופן ישיר או על ידי בא כוח או אפוטרופוס - לעיין במידע ולתקנו או למוחקו, כאמור בהוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981. זאת ניתן לעשות באמצעות פנייה באמצעות המען, הטל׳, הפקס או הדואר האלקטרוני המפורטים למעלה.
 • מידע אישי שנאסף בעת מילוי טופס באתר יישמר במאגר המידע של האתר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל"א - 1981, וייעשה בו שימוש על פי הוראות החוק.
 • החברה רשאית לשנות מעת לעת את מדיניות הפרטיות. שינויים מהותיים יפורסמו באתר 30 יום לפני תחולתם, שינויים משניים 7 ימים לפני תחולתם.

עודכן לאחרונה: 28.5.2017

© כל הזכויות שמורות קו מערכות בע"מ 2013–2017

Apple, the Apple logo, iPhone, iPad and Retina are trademarks of Apple Inc. registered in the U.S. and other countries.
Android is a trademark of Google Inc. Windows Phone is a trademark of the Microsoft group of companies.

 

© כל הזכויות שמורות קו מערכות בע"מ 2013–2017

Apple, the Apple logo, iPhone, iPad and Retina are trademarks of Apple Inc. registered in the U.S. and other countries. Android is a trademark of Google Inc. Windows Phone is a trademark of the Microsoft group of companies.